Beacony Termiczne- Thermal Beacon Ltd

MS OMR IIThermal Beacon Ltd. jest wiodącą firmą w produkcji wysokiej klasy innowacyjnych, termicznych systemów IFF (Identyfikacja Przyjaciel - Wróg). Ich beacony posiadają wysoką widzialność.

Czytaj więcej...

Wskażniki i podświetlacze laserowe Rheinmetall

wskaznik zd1Kompaktowe i lekkie wskaźniki laserowe firmy  Rheinmetall idealne do zastosowania na broni ręcznej to nowość w naszej ofercie dla sił specjalny.

Czytaj więcej...

Celowniki Elcan SpecterDR

spdr-fdemainSpecterDR to najbardziej zaawansowany celownik dzienny na świecie pozwalający w mgnieniu oka zmienić powiększenie z pojedynczego na poczwórne/ sześciokrotne i na odwrót, pozwalając żołnierzowi błyskawicznie reagować na zagrożenia i odpowiadać skutecznym ogniem niezależnie od dystansu i warunków otoczenia.

Czytaj więcej...
  • B.E. Meyers

    B.E. Meyers & Co. Inc., jest w ścisłej czołówce amerykańskich firm dostarczających zaawansowaną optronikę na potrzeby wojska i innych służb mundurowych. Firma specjalizuje się w opracowaniach, integracji i produkcji systemów optronicznych obejmujących laserowe illuminatory i wskaźniki celu, urządzenie noktowizyjne, zestawy obserwacji audio/video dalekiego zasięgu dla sił specjalnych i wywiadu kryminalnego oraz systemów naprowadzania (target acquisition, missile doming) dla artylerii i lotnictwa.

    Czytaj więcej ...

Początek strony