HTA-TACSAT firmy Syntonics

HTA TACSAT-02HTA-TACSAT to ręczne taktyczne anteny przeznaczona do łączności TACSAT, pracująca w paśmie 243-318 MHz. Dzięki małym rozmiarom, wadze oraz wojskowemu wykonaniu idealnie nadają się do działań specjalnych.

Czytaj więcej...

Radioboja Osobista ACR ResQLink

acr resqlinkOferowana przez Cenrex sp. z o.o. ACR ResQLink™ to najmniejsza na świecie, lekka i przystępna cenowo radioboja osobista. Nieznaczna waga 130g i wysokość 9,9 cm pozwala na schowanie jej w kieszeni lub dłoni.

Czytaj więcej...

Wzmacniacz TCR-MBA-50

TCR-MBA-50Zestawy wzmacniające do radiostacji VHF/UHF (w tym UHF TACSAT) firmy  Tricom Research, Inc, cieszą się dobrą opinią wielu użytkowników wojskowych na świecie, zaś polscy żołnierze mieli okazję do zapoznania się z nimi w trakcie działań z koalicjantami (m.in. siłami zbrojnymi USA) w ramach PKW Afganistan.

Czytaj więcej...

Zestaw wzmacniający TCR-HHR-01

TCR HHR 01m Zestaw do łączności radiowej firmy Tricom Research został zaprojektowany jako przenośny/przewoźny system do współpracy z wielozakresowymi radiostacjami firmy Harris oznaczonych symbolami AN/PRC‐152 i 152A. Pozwala to operatorowi na szybkie zestawienie komunikacji typu LOS, SATCOM lub szerokopasmowej. Komunikacja może być ustanawiana pomiędzy pojazdami wojskowymi, cywilnymi lub systemem  „TOC in a box”(inne systemy komunikacji bezprzewodowej).

Czytaj więcej...

Integrator łączności ACU 2000IP

ACU mOperacje połączone wykonywane przez wojsko, zwłaszcza zaś wojskowe oddziały specjalne, w kraju i poza jego granicami oraz zarządzanie kryzysowe w którym główną rolę odgrywają Policja oraz Straż Pożarna wymagają integracji środków łączności będącej kluczem do efektywnego wykorzystania różnych komponentów operacyjnych zarówno zasobów sprzętowych, jak i osobowych, skutecznego dowodzenia, a co za tym idzie sukcesu każdej misji.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Początek strony