Shotgun KSG

KSG zd2KSG (Kel-Tec Shotgun) jest pierwszym produktem firmy Kel-Tec CNC na rynku shotgun. Wielkość, kształt i konstrukcja są podobne do obecnie dostępnego karabinu Kel-Tec RFB, ale w KSG ładowanie jak i wyrzucanie łusek jest od dołu.

Czytaj więcej...

Amunicja Fiocchi

fiocchi1Amunicja firmy Fiocchi obejmuje kalibry NATO: 9 mm, 5,56 mm and 7,62 mm produkowane zgodnie z wymaganiami  STANAGS 4090, 4172 and 2310, w wariantach wykonania do różnych zastosowań.  
Fiocchi dostarcza amunicję przeznaczoną  dla operacji specjalnych, charakteryzującą się m.in. wysoką precyzją,  zdolnością przebijania średniej grubości pancerza, większą ekspansywnością, a także  amunicję poddźwiękową.  
Fiocchi oferuje ponadto linię amunicji tzw. „niezabijającej” dla sił policyjnych i porządkowych, a także amunicję szkoleniową.

Czytaj więcej...
  • Broń firmy Heckler&Koch

    hk 200Heckler&Koch należy do światowej czołówki w dziedzinie rozwoju i produkcji broni palnej.
    Firma oferuje pistolety, karabiny automatyczne i półautomatyczne, ciężkie karabiny maszynowe, granatniki automatyczne, karabiny dla strzelców wyborowych - produkty, które cieszą się uznaną renomą i zaufaniem sił zbrojnych i służb mundurowych wielu państw świata. Poprzez rozwiązania typu G3 i MP5 założony w 1949 r. H&K może poszczycić się ustanowieniem modelowych wręcz standardów w dziedzinie tego typu broni pod względem niezawodności, precyzyjności ognia, a także ergonomii.
    Wyroby H&K są atestowane wg. standardów NIJ, zaś proces produkcji spełnia wymagania normy ISO 9001:2000.

    Czytaj więcej ...

Początek strony